ادامه مطلب

تاریخ ایجاد: پنج شنبه 24 بهمن 1391 تعداد بازدید: 3053 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: host
محاسبه قیمت میزبانی وب سایت

میزبانی وب

میزبانی وب، میزبانی وب اشتراکی، هاستینگ اشتراکی، هاست و هاست اشتراکی، واژگانی هستند که به صورت معادل هم استفاده شده اند و همه به یکمفهوم اشاره می کنند

سرویسی که یک روز هست ویک روز نیست بهتر است اصلا نباشد.

قدرت بلامنازعه ارائهخدمات در شبکه وب، ناشی از دائمی بودن آن است. عبارت معروف 365*7*24 ، شعار کلیدیدوران طلایی وب است و این شعار محقق نمی ‏شود مگر آنکه بستری که خدمات خود را برآن بنا می ‏کنید، خود عامل به آن باشد. شکی نیست که کیفیت خدمات هاست ( هاستینگ )و پست الکترونیک حساس ترین موردی است که مستقیما در کیفیت خدمات عرضه شده بوسیلهپایگاه وب شما، تاثیر می‏ گذارد. 

 سرور های زیر ساختی خدمات میزبانی وب شرکت ... دردیتاسنتر های معتبر داخل کشور و یا خارج از کشور قراردارند. هم اکنون توسعه خدماتمیزبانی وب در داخل کشور در دستور کار شرکت ... قراردارد تا نیاز کاربران داخلکشور را در استفاده از خدمات تعریف شده در دیتاسنترهای داخلی برآورده سازد ومخاطرات حضور در دیتاسنتر های خارجی را نیز کاهش دهد. شرکت ... خدمات هاست (هاستینگ ) خود را در دو پهنه لینوکس و ویندوز ارائه می دهد و صاحب تجربیاتارزشمندی در ارائه خدمات هاست ( هاستینگ ) در این دو سیستم عامل می باشد. به علاوهاین شرکت مشاور شرکت های بزرگ دیگر در خدمات میزبانی برنامه های کاربردی آنها است.  

 ابتدا سرویس موردنظر خود را با کلیک کردن روی عنوان سرویس، انتخاب کنید. پس از انتخاب سرویس، قسمت مربوطه فعال شده و می توانید اطلاعات مرتبط با آنسرویس را وارد کنید.برای اطلاع از مبلغ سفارش تنظیم شده، میتوانید بر روی دکمه ی محاسبه ی قیمتکلیک کنید. برایدریافت اطلاعات صاحب سفارش بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

https://my.radcom.ir/fa/hostingorder/onlineorder

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد